Obsługa i informacje: gdansk.cab
Zamów transport
Inicjuję mapę ...

Transport z lotniska Gdansk

Transport z lotniska Gdansk

Transport z lotniska Gdansk

Gdansk Airport Taxi

Taxi lotnisko Gdańsk - transport z lotniska w Gdańsku +48 510-31-30-31 

Airport taxi Gdansk obsluguje centrum miasta z lotniska a z centrum Gdanska, Sopotu lub Gdyni na lotnisko.Taksowka z lotniska na Stare Miasto w Gdansku jedzie okolo 25 minut.Miasto Gdansk oddalone jest 17 kilometrow od portu lotniczego w Gdansku, natomiast z portu lotniczego do Gdyni Taxi Gdansk pokona odleglosc 25 kilometrow.Transfer z lotniska do Sopotu zajmie 30-35 minut z Airport Taxi Gdansk, także bus taxi, taksówka z fotelikiem dla dziecka. Szybka rezerwacja internetowa przy użyciu formularza.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze usługi były jak najwyższej jakości.

Przewozimy osoby komfortowymi samochodami , a także busami 9 i 18 osobowymi, a na specjalne życzenie  dostępny jest autokar.

 

Taxi Gdańsk - oferta

Taksówka z lotniska GDN posiada zawsze stałe ceny za przejazdy tzw. transfery taxi z portu lotniczego im. Lecha Walesy w Gdańsku. Z GdańskAirportTaxi do Słupska, Elbląga oraz takich miast jak Olsztyn, Kwidzyn, Lębork, Wejherowo czy Władysławowo. Transfers service jest komfortowym transportem dla najbardziej wymagających. Taxi z lotniska, promu lub dworca, a także taksówkę z hotelu zamówisz w prosty sposób, dzwoniąc do nas +48 510-31-30-31 lub on-line wypełniając krótki formularz.

Dla gości z hotelu lub apartamentu taksówka zawsze na czas bez opłaty za taryfę nocną i świąteczna.
Na lotnisku w Gdańsku i z promu w Gdyni pasażer odbierany jest przez kierowcę, który oczekuje w terminalu z imienna kartka. Klient nie płaci dodatkowo za parking na lotnisku. Honorujemy różne metody płatności za taksówkę w złotówkach lub euro, dolarach i wszystkimi kartami płatniczymi. Air port Taxi Gdańsk to bezpieczeństwo dla podróżujących dzieci — mamy foteliki dla dzieci w różnym wieku. W samochodach taxi jest dostępny internet bezprzewodowy.

Gdańsk Taxi to także bus z lotniska lub bus z hotelu dla większej ilości pasażerów. Van taxi lub Gdańsk taxi bus zabiorą maksymalnie 8 pasażerów. Duża przestrzeń bagażowa, wygodne fotele w taxi oraz klimatyzacja dają wysoki komfort podróżowania dla VIP-ów. Nasze czarne mercedes taxi stanowią VIP przewozy dla delegacji i podczas obsługi konferencji i w innych okolicznościach. W każdej sytuacji bez względu na wykonywany service taxi w Gdańsku kierowca jest uczynny i zawsze pomoże z bagażem. Znajomość języków obcych dodatkowo umili Państwu czas podróży i dostarczy cennych informacji o Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Monitorujemy przyloty samolotów i posiadamy dokładniejsze info niż tablica z rozkładem lotów na samym lotnisku. W przypadku opóźnień lotów nie pobieramy dodatkowych dopłat. W przypadku zainteresowania dowolnym transferem prosimy wypełnić formularz transferowy (w lewej kolumnie) i go wysłać, a dobierzemy Państwu najkorzystniejszą ofertę i zaproponujemy atrakcyjne ceny. Potem wystarczy zaakceptować wybrany wariant i być pewnym, że dotrze się na czas. Nie wychodząc z domu, otrzymasz fachową obsługę w miłej atmosferze.

 

Płatność u kierowcy, także wszystkimi dostępnymi kartami, przelewem w banku lub on-line.

Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami? Zapisz się!