Bus Polska – Niemcy

Busy do Niemiec

Zawsze staramy się dotrzeć z Państwem w jak najszybszym czasie. Jest to naszą dewizą od wielu lat. Przede wszystkim najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Zapewniamy foteliki dla dzieci. Na każdej trasie jest 2 kierowców.
Transport osób jest naszą pasją. Pracę wykonujemy z przyjemnością. Państwa zadowolenie jest dla nas bardzo cenne.
Kierowcy ; profesjonalni , kulturalni którzy zawsze pomogą z bagażem i nie tylko. Doświadczenie na trasach krajowych i międzynarodowych.Ratownicy drogowi z certyfikatem oraz laureaci nagród dla firm przewozowych m.in orły transportu przez ostatnie 2 lata.

Nasze Busy

Zapewniamy na czas podróży sprawdzone najlepsze samochody marki Mercedes. Wygodne, klimatyzowane mercedesy 9 osobowe ze zwiększoną przestrzenią pasażerską w wersji extra long. Samochody z drzwiami suwanymi obustronnie oraz większymi bagażnikami. Auta nie są starsze niż 3letnie. Posiadają najnowsze systemy bezpieczeństwa, na bieżąco serwisowane w autoryzowanej stacji obsługi Mercedes. Okresowe badania techniczne ze zwiększoną częstotliwością. Gwarancja niezawodności i komfortu.Przy każdym fotelu pasażerskim znajdują się podłokietniki oraz regulowane oparcia , a także gniazdka USB.Samochody z klimatyzacją i ogrzewaniem , aby podróż nie była problemem z uwagi na porę roku.
Skąd i dokąd jeździmy;
Obsługujemy województwa takie jak pomorskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie , a na specjalne życzenie wszystkie pozostałe również

Busy do Niemiec z Polski z powrotem

Rezerwacja

Zadzwoń ☎️ +48 510 31 30 31 lub napisz 📧 travelgrouppawelczeczko@gmail.com a w nim
Imię i nazwisko np JAN NOWAK ,miejsce wyjazdu np 80-768 ul.Wierzbowa 10 Gdansk , miejsce docelowe np 5 2511 Waldorfstrasse 2 Geilenkirchen oraz nr telefonu do kontaktu np +48 510 31 30 31 i datę np 10.11.2022
ZAWSZE OTRZYMASZ OD NAS POTWIERDZENIE.

Cennik

Przewóz osób Polska – Niemcy 360 zł/ os
Niemcy – Polska 85 eur/os
Przewóz przesyłek
zawsze uzależniony jest od ich wymiarów i wagi.
Przykładowo przesyłka listowa z Polski 100zl , a z Niemiec 25eur
Paczka do 30kg 100 -200zl z Polski lub 25 – 50 eur z Niemiec
Grupy
Dla mniejszych lub większych grup przewóz osób odbywa się według indywidualnych tras oraz w terminie ustalonym indywidualnie.


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Rent a car with a driver

  Nowoczesne przewozy osób to także prywatność pasażerów. Jeśli nie chcesz z nikim dzielić przestrzeni pasażerskiej możliwe jest wynajęcie naszych kierowców wraz z samochodem i udanie się w podróż do celu. Istnieje możliwość nawet kilku dniowej dyspozycyjności. Przykładowa cena za wynajem kierowcy z samochodem na trasie z Berlina do Gdańska to koszt 1800zl.

  TYLKO U NAS

  Gwarancja ubezpieczeniowa ! ponieważ jesteśmy organizatorem turystyki , a zarazem członkiem największej organizacji Polskiej Izby Turystyki. Posiadamy również ubezpieczenia NNW dla każdego podróżującego.
  Agencje morskie, pośrednicy i agencje pracy.
  Dla was mamy specjalne warunki współpracy.
  Covid 19
  W dobie pandemii dbamy o zdrowie wszystkich. Stosujemy procedury najwyższej ostrożności i przezorności.

  ZAPRASZAMY NA POKLADY NASZYCH MERCEDESOW